Klademe důraz na kvalitu. To jsme celí my. Snažili jsme se náš SpalGym vyšperkovat tím nejlepším možným, co na trhu existuje! Níže se můžeš podívat na vše, co jsme si pro tebe připravili. Je toho opravdu hodně! Však posuď sám.

A pamatuj na jednu věc: Celé fitness centrum SpalGym jsme tvořili pouze s jediným záměrem – co možná nejvíce ti usnadnit cestu za tvými cíli.

Nezáleží na tom, zda je tvým cílem budování svalové hmoty, hubnutí, či pouze zda pouze cvičíš pro zábavu. U nás najdeš vše potřebné. Tak určitě neváhej a navštiv nás co nejdříve.

Budeme se na tebe moc těšit! :)​

Vstup

Bar a naše mini kavárna

Vem s sebou kamarády a přijďte podrtit nejen svaly, ale i náš fotbálek! Zaslouží si to, jelikož si ho nikdo moc nevšímá. My vám k tomu na oplátku uděláme dobrou kávu. Ale jenom pokud si jí zaplatíte! To byl pokus o vtip, mimochodem.

Tohle je naše/vaše zázemí

Liftárna

Vzpírárna

Posilovna

Atmosféra

Funkční zóna pro nóbl lidi

Tady mohla být ještě jedna fotka, ale místo fotky tady nakonec bude tento text, který není vůbec vtíravý! Je to z jednoho prostého důvodu. Mám vytvořeny tři sloupečky na tři fotky, ale byli na mě jako obvykle tak hodní a vyfotili mi o jednu fotku méně, než bychom potřebovali, co říkáš? Ale na nás si jen tak nepřijdou!